PROJECT LIGHT

НАКЛЕЙКА

НА АСФАЛЬТ

Наклейки на асфальт привлекает внимание прохожих. Наклейка с навигацией помогает найти нужное место. Асфальтовые наклейки подходят для, асфальтовых, бетонных поверхностей и оснащены противоскользящим защитным ламинатом.

Наклейки на асфальт привлекает внимание прохожих. Наклейка с навигацией помогает найти нужное место. Любую поверхность можно использовать как интересную,рекламную зону. Асфальтовые наклейки подходят для бетонных, каменных и асфальтовых поверхностей и оснащены противоскользящим защитным ламинатом.

Переваги наших виробів

Стійкість!

Стійкість до 6 місяців зовні (асфальт, тратуарна плитка, бетонн)
Стійкість до 2х років у приміщенні (плитка, ламінат, бетонн)

Німецька якість!

Якісна плівка Німецького виробництва.

Захист від ковзання.

Плівка з протиковзким захисним ламінатом (відповідно до R9 DIN 51130).

Термостійкість

Наші вироби витримують діапазон температур від -30°C до +70°C.

Міцність

Міцна поверхня до фізичних впливів. Скільки не ходи не зітреш.

Стійкість кольорів

Стійкі до ультрафіолету. Насиченність кольорів не пропадає навідь через 2 роки.

Ви можете створювати наліпку
будь-якої форми

Можливі прямокутні, круглі або індивідуальні форми.
Можливо використовувати як аркуш наклейок або як одну наклейку будь-якого розміру.

Рекламу яку побачуть всі за допомогою нашої асфальтної плівки.

Для привернення уваги на великих відкритих майданчиках асфальтові наклейки є практичним та потужним інструментом реклами та комунікації. Це спеціальна плівка, що має високий рівень адгезії – навіть на нерівних поверхнях, таких як бетон, кам'яна бруківка або асфальт. Це означає, що наклейки можна легко прикріпити на відкритому повітрі для надсилання повідомлень. Вони надзвичайно стійкі до атмосферних впливів, міцні та довговічні. Використовуйте практичні наклейки, щоб швидко охопити велику кількість людей і досягти тривалого рекламного ефекту.
Які характеристики асфальтових наліпок?

Зовнішні клейкі плівки спеціально розроблені для використання на дорогах, тротуарах чи бетонних підлогах. Вони використовуються для різних видів зовнішнього застосування. Така наклейка є спеціальною плівкою з високою зносостійкістю на відкритому повітрі, яка надійно тримається в будь-якому температурному діапазоні. Довговічність залежить від сфери застосування асфальтної плівки – для досягнення більш високої міцності зчеплення стежте за тим, щоб підлога була досить чистою. Клеї можна використовувати на стяжках, асфальтових підлогах, а також на тротуарній або кам'яній плитці.

Області застосування клейких плівок на свіжому повітріРекламу яку побачуть всі за допомогою нашої асфальтної плівки.

Наші клейкі плівки підходять для використання на різних типах підлогових покриттів, наприклад, є ефективним засобом комунікації для короткострокових рекламних кампаній, що проводяться на автобусних зупинках, у громадських місцях. слід дотримуватися вхідних зон універмагів або поверхів заправних станцій. Таким чином, вони діють як нескладний маркетинговий інструмент, що дозволяє швидко охопити велику кількість людей. Також для розмітки на вулицях та тротуарах, напр. Б. Асфальтові наклейки використовуються як покажчики. Їхні переваги полягають у надзвичайно високій стійкості, оскільки вони надійно приклеюються за будь-яких погодних умов. Залежно від застосування, зовнішні наклейки служать до шести місяців і можуть легко використовуватися при температурі від -30 до +70°C. Оскільки вони мають протиковзкий захисний ламінат, поверхня зношується повільно, навіть за великої кількості перехожих. Використовуючи клейку плівку на відкритому просторі, ви зможете без особливих зусиль привернути максимум уваги і таким чином отримати ефективний засіб реклами на своїй підлозі.
Підлогова наклейка із високоякісного матеріалу.

Наші наклейки для асфальту виготовлені з ASLAN DFP 46, матеріалу ПВХ спеціально розробленого для вимогливого використання на відкритому повітрі на шорстких і нерівних поверхнях. Завдяки поліакрилатному клею плівка має надійне та чудове зчеплення із землею. Завдяки цій вимогі ви отримуєте наклейку з плівкою для підлоги, придатну для використання на тротуарах, грубих каменях або асфальтових поверхнях. Асфальтова наклейка служить рекламним носієм, який при необхідності можна швидко та без слідів видалити. Щоб відбиток не сходив занадто швидко, плівка має протиковзкий захисний ламінат з ASLAN MP 326. Ця захисна плівка для зовнішньої графіки дозволяє безпечно використовувати рекламу на різних підлогах, таких як кам'яні поверхні або тротуари. Ми будемо раді виготовити високоякісну цифрову друкарську плівку, яка стане відмінним рекламним носієм з індивідуально розробленим посланням або логотипом.

Приверніть увагу виготовленими на замовлення наклейками на асфальт.

Наші асфальтові плівки вражають своєю високою якістю, довговічністю та зчепленням. Спеціальні наклейки з шорсткою поверхнею можна наносити на різні поверхні – від бетонної підлоги до тротуарів та асфальту. Це дає вам маркетинговий інструмент з широким охопленням, який звертається до широкої цільової групи та є ефективним заходом.

У вас є питання про наші наклейки або принти і ви хотіли б дізнатися більше, перш ніж замовляти клейку плівку для зовнішнього використання? Зв'яжіться з нами – ми будемо раді допомогти вам, володіючи нашим великим досвідом у галузі наклейок та етикеток. У нас ви гарантовано отримаєте відповідні клейкі плівки для будь-якого застосування та будь-яких потреб. Крім підлогових наклейок для вулиці, у нашому інтернет-магазині ви знайдете наклейки для килимів та підлоги, а також наклейки преміум-класу. Використовуйте просту та ефективну форму реклами та спілкування з нашими універсальними наклейками.