Гобо проектор GoboProject Laser Snowfall / Firefly

GoboProject
19200,00
Ефект мерехтіння сніжинок або світлячків - досягається за рахунок лазерної установки спеціально обраним диском потрібного кольору, за рахунок чого досягається рух тисячі маленьних і не тільки світлових елементів. 

Гобо проектори (рекламні Гобо проектори / Гобо проектори зображень / Гобо проектори логотипів) - це професійні світлові прилади, що проеціюють зображення гобо слайдів (лінз / трафаретів) на рівні поверхні (фасади, асфальт, підлоги та стіни в торгових або розважальних). Їхня популярність з кожним роком зростає, як і сфери застосування: проекційна реклама, прикраси фасадів, вулиць, дизайну приміщень, презентації, інформаційні вказівники, театральні постановки та концерти, корпоративи та свята, тощо.

Японська оптика ефективно формує світловий потік потужного лазерного луча, забезпечуючи насичену проекцію високої чіткості.
Модель здатна проектувати якісне зображення на відстань
від 1 до 25 метрів.

Світлова потужність в люменах:
- 30W - 3000 Lm.

Стійкість до води та пилу IP65 забезпечує безперебійну роботу за будь-яких погодних умов. Проектор працює при температурі від -55°С до +30°С.
У моделyü додатково встановлено примусове охолодження радіатора.
Корпус із алюмінієвого сплаву 6063 стійкий до ударів та ефективно розсіює тепло від світлодіода. Система кріплення даної моделі дозволяє регулювати проектор в трьох площинах, полегшуючи його монтаж і подальшу зміну напрямку проекції при необхідності.

Комплектація:
Лазерний Гобо проектор - 1 од.
Монтажний комплект - 1 од.
Пульт ДК - 1 од.
Упаковка - 1 од.
Гарантійний талон - 1 од.