Гобо проектор GoboProject Water Wave Outdoor

GoboProject
9200,00
Ефект морської хвилі – незвичайне рішення для світлового декору алей, парків, басейнів, автопарків, площ. Якщо Ви хочете здивувати глядачів чимось незвичайним, то проекційне обладнання з ефектом Морська хвиля те що Вам потрібно!

Гобо проектори (рекламні Гобо проектори / Гобо проектори зображень / Гобо проектори логотипів) - це професійні світлові прилади, що проеціюють зображення гобо слайдів (лінз / трафаретів) на рівні поверхні (фасади, асфальт, підлоги та стіни в торгових або розважальних). Їхня популярність з кожним роком зростає, як і сфери застосування: проекційна реклама, прикраси фасадів, вулиць, дизайну приміщень, презентації, інформаційні вказівники, театральні постановки та концерти, корпоративи та свята, тощо.

Японська оптика ефективно формує світловий потік потужного світлодіода, забезпечуючи насичену проекцію високої чіткості.
Модель здатна проектувати якісне зображення на відстань
від 5 до 20 метрів. Проектор має високий світловий потік, завдяки світлодіодному чіпу від німецького виробника OSRAM.

Світлова потужність в люменах:
- 35W - 3000 Lm.
- 50W - 4000 Lm.
- 80W - 8000 Lm.
- 150W - 15 000 Lm.

Стійкість до води та пилу IP65 забезпечує безперебійну роботу за будь-яких погодних умов. Проектор працює при температурі від -25°С до +30°С.
У моделyü додатково встановлено примусове охолодження радіатора.
Корпус із алюмінієвого сплаву 6063 стійкий до ударів та ефективно розсіює тепло від світлодіода. Система кріплення даної моделі дозволяє регулювати проектор в трьох площинах, полегшуючи його монтаж і подальшу зміну напрямку проекції при необхідності.

Комплектація:
Світлодіодний LED Гобо проектор - 1 од.
Монтажний комплект - 1 од.
Пульт ДК - 1 од.
Упаковка - 1 од.
Гарантійний талон - 1 од.