Гобо проектор GoboProject Max Outdoor

GoboProject
19500,00
Гобо проектори (рекламні Гобо проектори / Гобо проектори зображень / Гобо проектори логотипів) - це професійні світлові прилади, що проеціюють зображення гобо слайдів (лінз / трафаретів) на рівні поверхні (фасади, асфальт, підлоги та стіни в торгових або розважальних). Їхня популярність з кожним роком зростає, як і сфери застосування: проекційна реклама, прикраси фасадів, вулиць, дизайну приміщень, презентації, інформаційні вказівники, театральні постановки та концерти, корпоративи та свята, тощо.

Японська оптика ефективно формує світловий потік потужного світлодіода, забезпечуючи насичену проекцію високої чіткості.
Модель здатна проектувати якісне зображення на відстань
від 5 до 20 метрів. Проектор має високий світловий потік, завдяки світлодіодному чіпу від німецького виробника OSRAM.

Світлова потужність в люменах:
- 150W. - 14000 Lm.

Стійкість до води та пилу IP65 забезпечує безперебійну роботу за будь-яких погодних умов. Проектор працює при температурі від -25°С до +30°С.
У моделях додатково встановлено примусове охолодження радіатора.
Корпус із алюмінієвого сплаву 6063 стійкий до ударів та ефективно розсіює тепло від світлодіода. Система кріплення даної моделі дозволяє регулювати проектор в трьох площинах, полегшуючи його монтаж і подальшу зміну напрямку проекції при необхідності.

Комплектація:
Світлодіодний LED Гобо проектор - 1 од.
Монтажний комплект - 1 од.
Упаковка - 1 од.
Гарантійний талон - 1 од.